Куда пойти?
Cортировка
Войти
События
Італія стала основним постачальником вина в Україну 30.04.18

У січні-березні поточного року Україна імпортувала вина і сусла виноградного на загальну суму 25,8 млн дол. Такі дані наводить Державна фіскальна служба.

При цьому, основним імпортером вина в Україні, за даними ДФС, є Італія. З цієї країни було імпортовано вина виноградного на 7,6 млн дол.

Друге місце в списку країн-імпортерів вина в Україну посідає Франція. З Франції в січні-березні поточного року було імпортовано вина на загальну суму 4,1 млн дол.

Грузія посідає третє місце в списку найбільших країн-імпортерів вина в Україну. Імпорт вина з Грузії за підсумками трьох місяців 2018 року становив 3,8 млн дол.

Також наголошується, що за І квартал поточного року Україна поставила на експорт вина виноградного на 13,9 млн дол.

Українці, тим часом, стали частіше вживати вино. Якість же вітчизняних напоїв не поступається чилійським і аргентинським, запевняють фахівці.

Українські виробники вина мають хороший потенціал для виходу на міжнародні ринки. Для цього, за словами учасників ринку, їм потрібна стабільна податкова політика і хоча б мінімальна підтримка з боку держави.

А вже сьогодні українське вино Мадера від бренду Коктебель потрапило в рейтинг кращих вин світу.

Джерело: http://uagolos.com

комментарии
Отправить коментарии

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА САЙТ “НАПОЛЕОН”!

Херсонский самиздат о пище для тела и души "Наполеон". Домашние рецепты, мировые кулинарные новинки, обзоры и отзывы о заведениях Херсона.
Это площадка, где кот Наполеон предлагает обсуждать различные гастрономические темы: рецепты блюд в домашних условиях, кафе, рестораны Херсона, личный опыт.