Куда пойти?
Cортировка
Войти
События
Український алкоголь: феномен горілки та крафтового пива 07.05.18

В Україні виробляють багато різного алкоголю, але основними і за популярністю, і за обсягами слід вважати горілку, пиво, бренді та вино.

Чому горілка для українців досі залишається найпопулярнішим напоєм, і який український алкоголь можна назвати ультрасучасним. За скільки можна купити “гідний” український алкоголь, а до якої пляшки краще навіть не підходити.

Ці та інші питання Факти ICTV поставили ритейлеру Капінусу Глібу (BADBOY: свій магазин алкоголю).

Який український алкоголь найпопулярніший? Чи люблять досі українці горілку?

Як би це сумно не звучало, але найпопулярнішим напоєм українців досі залишається горілка. Це обумовлено не стільки любов’ю до цього напою, а, скоріше, низькою культурою споживання алкоголю і соціально-економічними факторами.

Чи є тенденція до зростання любові наших громадян до українського алкоголю?

Тенденції такої особливо немає. Є інтерес до нових його проявів. Яскравим прикладом можна назвати українське крафтове пиво, те, що починалося як хобі у деяких ентузіастів, завдяки їх наполегливості та праці, призвело до того, що тепер на полицях супермаркетів ваш вибір не обмежений пивом Оболонь, Рогань та імпортним пивом.

Чи купують іноземці спеціально український алкоголь?

Так, купують. Але це більше туристичний фактор. Іноземці або цікавляться у місцевих, що найкраще купити і скуштувати, або купують щось із асортименту Duty Free. Серед експатів не доводилося зустрічати яскравих прихильників українського продукту.

Чи експериментують в Україні з алкоголем і що можна назвати ультрасучасним українським алко?

Повторюся. Крафтове пиво. Поки це найбільш сучасний український алкогольний продукт, який іде у ногу зі світовими тенденціями.

Який український алкоголь вважається кращим за іноземні аналоги?

Тут усе очевидно. Горілка. Якість нашої горілки цінується за кордоном. У топ-10 світових лідерів виробництва горілки ви легко знайдете пару-трійку українських компаній.

Які є українські аналоги просекко та інших популярних іноземних вин?

Ніяких. Це сумно, але так. Якщо побачите на пляшці назву Просекко, Асті або Ламбруско, або будь-якого іншого іноземного напою, а місце розливу – Україна, тікайте від такої пляшки подалі. Просекко на те і Просекко, щоб бути італійським, і виготовлятися воно повинно тільки в Італії.

Джерело: fakty.ictv.ua

комментарии
Отправить коментарии

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА САЙТ “НАПОЛЕОН”!

Херсонский самиздат о пище для тела и души "Наполеон". Домашние рецепты, мировые кулинарные новинки, обзоры и отзывы о заведениях Херсона.
Это площадка, где кот Наполеон предлагает обсуждать различные гастрономические темы: рецепты блюд в домашних условиях, кафе, рестораны Херсона, личный опыт.