Куда пойти?
Cортировка
Войти
События
Медики прокоментували найпоширеніші міфи про їжу 16.05.18

В ході нового опитування, проведеного компанією-виробником дієтичних добавок Spatone, з'ясувалося, що більшість людей вірять в міфи про популярні продукти харчування.

Зокрема, результати дослідження показали, що третина опитаних респондентів вірять в абсолютно безглузді твердження про продукти харчування - такі, наприклад, як то, що, якщо випадково проковтнути жувальну гумку, знадобиться сім років, щоб вона розчинилася в шлунку. Крім того, більшість опитаних респондентів переконані, що цукор є джерелом енергії, а морква допомагає бачити в темряві.

Незважаючи на те, що більшість поширених міфів про продукти харчування є помилковими, 39 відсотків респондентів в цілому не тільки вірять в них, а й дотримуються цих правил в своєму повсякденному житті.

«Результати нашого опитування виявилися тривожними, адже більшість людей демонструють низьку обізнаність про те, що дійсно корисно для їх здоров'я, а що - дуже шкідливо», - зазначила автор дослідження, Анна Ліоні.

В рамках дослідження фахівці компанії також прокоментували одні з найпоширеніших міфів про їжу. Зокрема, вони розповіли, чи дійсно вживання яблук може замінити зубну щітку, а також чи насправді сприяє відмова від одного з прийомів їжі в день швидкому й ефективному схудненню.

  • Яблуко замінює зубну щітку і очищає зуби. Правда
  • Морква допомагає краще бачити в темряві. Брехня
  • Яйця шкодять здоров'ю, тому що підвищують холестерин. Брехня
  • Цукор дає організму енергію. Брехня
  • Відмова від одного з прийомів їжі в день допоможе схуднути. Брехня
  • Якщо під час тренування не відчуваєш біль, значить ефекту не буде. Брехня
  • Їсти після 8 вечора шкідливо для фігури. Брехня
  • Якщо проковтнути жувальну гумку, вона буде перетравлюватися сім років. Брехня

Джерело: nv.ua

комментарии
Отправить коментарии

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА САЙТ “НАПОЛЕОН”!

Херсонский самиздат о пище для тела и души "Наполеон". Домашние рецепты, мировые кулинарные новинки, обзоры и отзывы о заведениях Херсона.
Это площадка, где кот Наполеон предлагает обсуждать различные гастрономические темы: рецепты блюд в домашних условиях, кафе, рестораны Херсона, личный опыт.