Куда пойти?
Cортировка
Войти
События
Пальмова олія: шкідливі та корисні властивості 22.05.18

Пальмова олія застосовується масово через ціну – вона майже втричі дешевша від коров'ячого масла. Цей продукт буває різним, і шкода від олії залежить від ступеня її термообробки.

Про це написала дієтолог Оксана Скиталінська у Facebook.

З її слів, замінювати молочний жир з молочних продуктів на пальмову олію справді погано, адже молочний жир містить вітаміни А та Д, а також – корисні для мозку та кишечних бактерії. 

Пальмова олія не окислюється, тож продукти довго не псуються. Також вона корисна для серця, судин і має протизапальну дію.

Та попри це, як зазначено, у законопроекті щодо заборони цієї олії в Україні, цей продукт та його жирні кислоти можуть підвищують рівень холестерину у крові і провокувати розвиток атеросклерозу, тромбозу судин, захворювань серця, ожиріння. Вона є шкідливим продуктом в харчуванні людини через неправильну термічну обробку.

У пальмову олію входять: стеаринова, пальмітинова, мірістинова, капринова, лауринова, олеїнова, лінолева та α-ліноленова кислоти.

Тож, на думку дієтолога, заборонити використання пальмової олії в Україні варто лише в молочних продуктах. 

Текст Оксани з її сторінки на Фейсбуці:

ПАЛЬМОВА ТЕМНОТА 

Незнання — страшна біда тоді, коли це стосується здоров‘я та життя.
.
Про «шкідливість» пальмової олії чули майже всі. Чого лише не прочитаєш в інтернеті: і що вона в шлунку утворює «пластилін», який не засвоюється, і що від неї рак, тому вирішили її заборонити.
.
Вже підготовлений законопроект про заборону використання її в продуктах харчування, зокрема, молочних (ось посилання з UNIAN: https://www.google.com.ua/…/amp-10117895-v-ukrajini-zaboron…).
.
Виглядає все так благородно і ніби правильно. Бо замінювати молочний жир з молочних продуктів справді погано: молочний жир корисний, містить вітаміни А та Д, корисний для мозку та кишечних бактерій. Зрештою, коли купуєш молочний продукт, а він таким не є, за це потрібно карати обманщиків.
.
А от щодо НЕ молочних продуктів — рішення не вірне. 
Бо пальмова олія — не те що не шкідлива, вона корисна: ця олія насичена, отже, не окислюється, продукти довго не псуються, вона корисна і для серця, і для судин, і має протизапальну дію (подібна до дії кокосової олії, яку ніхто не забороняє, а, навпаки, позиціонують, як корисний для здоров‘я, продукт; різниця в тому, що вона дорога).
.
Але пальмову вирішили заборонити. Відразу питання: а які жири будуть використовувати натомість у продуктах (печивах, цукерках, випічці і тд)? 
Соняшникову (рапсову, соєву і тп) олії та продукти на основі їх переробки, які містять велику кількість омега-6 жирів (зокрема, лінолевої кислоти), що стимулюють запалення в організмі? (примітка: коли з‘їсти ложку соняшникової олії, проблем не буде, але мова йде про інші масштаби і про перероблені на її основі продукти).
.
Чи транс-жири, які зроблять нас та наших дітей хворими, погано думаючими, з проблемами серця, високим ризиком діабету 2 типу, ожиріння, хвороби Альцгеймера?
Чому про альтернативу ніхто не каже? Вона ж буде. І, швидше за все, буде справді небезпечною.
.
У пояснювальній записці пояснюється, що «пальмова олія та її жирні кислоти можуть підвищують рівень холестерину в крові і провокувати розвиток атеросклерозу, тромбозу судин, захворювань серця, ожиріння і роблять пальмова олія шкідливим продуктом в харчуванні людини». 
І дається посилання на наукове дослідження, в якому жодного поганого слова немає про пальмову олію і взагалі це слово «пальмова» не згадується, ось воно (https://health.unian.ua/…/10078805-vcheni-viyavili-novi-riz…).
.
А знаєте чому? 
Бо немає наукових досліджень, які б свідчили про шкідливість пальмової олії.
.
Але існують такі, які свідчать про користь, зокрема, для серця, судин та профілактики атеросклерозу:
www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22030224
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1836037
www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25804278
www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22071711

Склад пальмової олії наступний:
стеаринова кислота — 2%, пальмітинова — 8,5%, мірістинова — 17,5%, капринова 5%, лауринова — 52%, олеїнова 7,5%, лінолева — 2%, α-ліноленова — 0,5%.
.
Якщо людину постійно називати свинею, вона може захрюкати. Якщо довго і упорно писати, яка шкідлива пальмова олія, довірливі люди повірять.
.
А ось про транс-жири, які справді вже давно треба ПОВНІСТЮ заборонити, читайте нижче.
.
Вважаю законопроект таким, який потребує суттєвої доробки, а саме заборонити використання пальмової олії в молочних продуктах. І все. Молочні мають бути з молока, все вірно. А от забороняти в інших продуктах не можна, бо що в них буде натомість?
.
P.S. Тепер про людський бік питання. Пальмова олія не така дешева, як про неї пишуть. Її видобуток пов‘язаний із варварською вирубкою лісів, масовою загибеллю тварин, які проживають в тих місцях, і це — ціна нашого «солодкого» життя (кондитерські вироби і тп), а також пального, зробленого на її основі.
Сумно все це. 
.
P.S. В Америці також дуже борються з пальмовою олією. А знаєте чому? Бо захищають свій внутрішній ринок арахісового масла...

Джерело: 24tv.ua

комментарии
Отправить коментарии

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ НА САЙТ “НАПОЛЕОН”!

Херсонский самиздат о пище для тела и души "Наполеон". Домашние рецепты, мировые кулинарные новинки, обзоры и отзывы о заведениях Херсона.
Это площадка, где кот Наполеон предлагает обсуждать различные гастрономические темы: рецепты блюд в домашних условиях, кафе, рестораны Херсона, личный опыт.